Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Olyan hangfalakat szeretnék...

F. András kérdése:

Olyan hangfalakat szeretnék vásárolni amik jobban kiadják egy zenének a basszusát. Szerintetek milyen hangfal lenne erre megfelelő? Árban ne legyen túl drága.

Figyelt kérdés

Két hangfalat találtam amit eddig jónak gondoltam. Logitech Z506 és Trust GXT 38. Erről a 2 hangfalról szerteném a véleményetekt kérni. Melyik a jobb, erősebb? Melyiket éri meg megvenni?

Ha esetleg még tudtok hasonló hangfalakat, amiknek az ára kb. ezek körül forog akkor kérlek hogy osszátok meg velem. Előre is köszönöm!! :)



2013. dec. 14. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, minél jobban adja ki a basszust...

Komolyabb mély hangokat jóval nagyobb méretű hangdobozoktól és nagyobb membránfelülettől lehet remélni. Szóba jön használtan nagy Videoton, vagy Orion hangdoboz (csakis gyári és tökéletes műszaki állapotban), olyan, amiben 25, de inkább 30 centiméteres átmérőjű mélysugárzó van. Ilyet találsz 15..25 ért, azonban ehhez kell külön egy erősítő is, de megeszi reggelire ezeket. :) (Ha nagyon komoly hangminőség és komoly basszus kell, akkor sokkal jobban zsebbe kell nyúlni.)

2013. dec. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. :) Nem kell épp annyira erős legyen. Csak az eddigi hangfalaim nem voltak a legjobbak, és most hogy újat veszek gondoltam hogy utánnajárok a dolgoknak. Zenehallgatásra kell. Egy közepes méretű szobát kellene betöltsön.
2013. dec. 17. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!