Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » S. O. S! Miért nem jön be az...

S. O. S! Miért nem jön be az asztal a laptopon?

Figyelt kérdés

Elindítom a gépet és meg kell nyomni hogy a windows normál módú inditása. Be írom a jelszót, belép és csak a háttérkép meg a korzur jön be. Az Fn+F1-el megtudok nyitni valamit, meg a feladatkezelőt is felhozza. Az előbb mostmár behozta a nod-ot(amit bekapcsoláskor) meg valami optimizer pro performance monitor(az nem tudom mi).

Csökkentett módba nem hozz fel semmit.


Én jelenleg nem látok semmi esélyt se arra, hogy ami rajta volt képek átrakjam pendrive-ra. Ti se?

Mit tudnék csinálni? Ha várok bejön vmikor?

Egyáltalán mi lett vele, hogy nem jön be?


2013. dec. 14. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meghalt a rendszer.Ami rajta van, szerintem, sajnos lehetetlen menteni pendrivera. :( Húzd újra a rendszert, először próbáld meg formázatlanul, ha összejön és hátha ki tudsz menteni.Ha nem, akkor újra, formázással.
2013. dec. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kirántod a vinyót és keresel valakit, akinek van hozzá usb-s kerete.
2013. dec. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most a firefox is bejön rajta. Úgy néz ki az asztal hogy van a háttérkép és azon csak a firefox kicsinyítve, és tudok vele böngészni mert van internet.
2013. dec. 15. 00:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor ez egy safe mode, nem?
2013. dec. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok...zoligyerek válasza is hasznos, ha van vki kéznél, aki tudna menteni, az is segít.
2013. dec. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Most volt egy újraindítás frissítéssel, és azóta rendesen bejön.

Mi volt akkor a baja?

2013. dec. 19. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!