Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Számítógépes játékok befolyáso...

Számítógépes játékok befolyásolhatnak embereket?

Figyelt kérdés
Most úgy konkrétan a Call of Duty 4 Modern warfare-ra gondolok. Sokan mondják hogy a sok őrült ámokfutó is ilyeneken játszott míg el nem kattant valami? Ez igaz? Vagy kell hozzá egy alap mentális sérültség? Mondták nekem páran hogy ne vegyek ilyen játékokat mert mi van ha egyszer bekattanok. Nem tartom magam kicsit se sérültnek.

2013. dec. 19. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Régen nem voltak játékok és akkor is lövöldöztek az idióták. Erre könnyű ráfogni, és ezzel a sok okos meg is oldotta a társadalom problémáját. Aki hajlamos rá játék nélkül is kiirtja a fél iskoláját, csak akkor majd egy film gerjeszti be vagy képregény, vagy barlangrajz.
2013. dec. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted sincs valóság alapja?
2013. dec. 19. 23:55
 3/4 Gugu Gabor ***** válasza:

Kell egy "alapszintű hülyeség" ahhoz hogy az ember ámokfutóvá váljon. Az hogy végül is ezt egy játék vagy egy regény vagy egy film hozza ki vagy esetleg a szomszéd más kérdés.

Viszont az is tény hogy nem kéne leültetni egy 10 éves gyereket pld silent hillezni. :)

2013. dec. 20. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
10 éves gyereket biztos nem mert felnőtt korában egy pszihopata lesz, De szerintem egy tényleg egészséges,nem PC őrült gyereknek sztem tök nyugodtan odalehetne adni akár a Black Ops 2-őt is.
2013. dec. 20. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!