Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem tudom hogy most vegyek-e...

Puskás Gellért kérdése:

Nem tudom hogy most vegyek-e egy Xbox 360 as gépet vagy várjak mig lemegy az ára a one nak vagy a ps4 nek. Segitssetek kérlek?

Figyelt kérdés
A fent emlitett dolgot kérem válaszoljátok meg. Azt is hogy mikor fog lejárni a 360 ill a ps3 . És mikor fog bejönni olcsobban a ps4 meg a one

2013. dec. 20. 14:58
 1/2 JulesM111 ***** válasza:
Várjál még 2014 őszéig...
2013. dec. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A PS3-ra és Xbox360-ra még 2016 év végéig jönnek ki játékok. Csak exkluzív címek nem lesznek már és grafikailag is butítanak.

Szerintem még bőven megéri előző generációt venni, az újjal még várni kell míg "kiforrja" magát. Ezalatt azt értem, hogy a felmerülő hibákat kijavítják (lehet kijön pl. egy PS4/X1 slim), több játék jelenik meg rá (exkluzívok is) amik közül kedvedre válogathatsz (könnyebben dönthetsz a két konzol között, ha az egyiknek jobban tetszenek a csak rá kiadott játékai) és jóval több vélemény jön be a két konzol után, ha vársz.

Hogy személyesre fogjam a dolgot, én is gondolkoztam nextgen-en, de maradok az előzőnél (azaz veszek egy PS3-at vagy X360-at).

buék

2014. jan. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!