Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen gitárerősítőt érdemes,...

Milyen gitárerősítőt érdemes, és milyet nem szabad megvenni?

Figyelt kérdés

Otthoni használatra keresek 15-25w-os erősítőt. Melyek azok a márkák, amelyeket érdemes választani? Konkrét árat nem írok, mert használtan szeretnék venni, nyilván minden darabé más...

Esetleg mi a véleményetek a Staggról és a Laneyről?

És a "mini" Marshallokról (10w)?

(Rock stílusú dalokat játszom)



2013. dec. 21. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Laney Tf széria jó. Stagg-ot nem ajánlanám. Mini Mashallok megint a felejtős kategória. Szerintem, ha lesz még kommentelőd, Peavey-t fognak ajánlani. Esetleg, Blackstar HT-5, ami csöves cucc, 5 wattos, de otthonra épp elég..inkább sok is a hangereje.
2013. dec. 22. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Ahogy az előttem szóló is írta, ezek márkák ilyen otthoni/gyakorló kategóriában igencsak hajítósak.

Főleg Stagg - mini Marshall ugyanaz a bóvli KELETI cucc, szóval köze nincs az USA-hoz. :)

Próbáld meg a Roland Cube szériát. Még a micro Cube-ok is becsapósan nagyot szólnak méretükhöz-teljesítményükhöz képest is.

Többet is kipróbáltam hangszerüzletben meg bemutatókon.

Ég és föld a többi 10-20w erősítőkhöz képest.

Én most gyűjtök koncertekhez egy Cube 80 XL-re annyira meggyőzött a sorozat!

De alaposan próbálj ki amennyit csak tudsz!

2013. dec. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A Stagg az valóban felejtős. A Marshall erősítők is a csöves fejektől kezdődnek. A Roland Cube széria, a Line6 Spider széria és a Peavey is gyárt jó kezdő/gyakorló kombókat.
2013. dec. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon sokat segítettetek!!!

Esetleg még a nálamnál tapasztaltabbakat kérdezem: milyen a Vox, a Harley Benton és a Behringer?

2013. dec. 22. 18:22
 5/13 anonim ***** válasza:
A Harley és a Behringer felejtős.
2013. dec. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. dec. 23. 19:58
 7/13 anonim válasza:
Cube-ot és a Peavey-t is erősen ajánlom. Stagg-ot még véletlenül se!
2013. dec. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Egy Fender III-at szereztem használtan, szerintem nagyon jó, halkan is jól szól és azért mégiscsak 100W, ha esetleg erő kell az is meg van. :) 55-ért vettem és hibátlan, újszerű!
2013. dec. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi :) Biztos nagyon jó lehet!!!
2013. dec. 28. 17:21
 10/13 anonim válasza:

Jó bizony! Ma jöttem rá, hogy pl. hangológép is van benne.

http://www.youtube.com/watch?v=PNgTipganH4

2013. dec. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!