Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem kapcsol be a szamito...

Miért nem kapcsol be a szamitogepem?

Figyelt kérdés

Tudom hogy rosszul tettem, de tegnap úgy kapcsoltam ki a gépem, hogy lekapcsoltam az aramkorrol, de nagyritkan csináltam már ilyet és eddig semmi baj nem volt vele. Ma meg nyomogatom a gépen a bekapcs gombot mint a süket, nem kapcsol be. Már eg Csomoszor ki be huzogattam mindenfelet, a gép aramkoret is ki be kapcsolgattam, hátha de semmi. Mi az istent kéne csinálni?

Mellesleg ez egy úgymond "összetákolt" gép... Edesapamnak szolhatnek, de ket-három hete javította meg nekem, mert akkor is történt valami vele, és felek hogy leharapja a fejem, másrészt viszont zavarni se akarom, van egy csomó dolga.



2013. dec. 22. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy kikapcsolod az áramból nem szabad, hogy baja legyen. Az egyetlen gond ilyenkor, hogy a merevlemez olvasófejét nem rakja parkolópályára, de ezzel is csak akkor van baj, ha utána mozgatod a gépet.

Ha valami elromlott benne, az sima leállítással is elromlott volna. Első körben a táp hibájára gyanakodnék.

2013. dec. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen gép?

Asztali?

2013. dec. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Asztali
2013. dec. 22. 12:38
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget azóta sikerült megoldani hogy bekapcsoljon!:) a táppal vagy az alaplappal van valami probléma.
2013. dec. 22. 20:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!