Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Használt valaki Gogroove...

Használt valaki Gogroove flexsmart x2 bluetoothos fm transzmittert? Érdekelne hogy jól működik-e és milyen a hangminőség?

Figyelt kérdés
Itt találtam: www.gogroove.hu

2013. dec. 24. 09:30
 1/1 anonim válasza:
Szia én pár hete használom. Eddig nagyon bejön. Volt már régebben FM transzmitterem de azok mind hulladékok voltak ehhez képest. A telefonon levő zenéket kinyomja a rádióra, szuper minőségben. A kihangosító része is simán van olyan jó mint egy gyári nokia. Ha nagyon felhangosítom a rádiót akkor van egy kis alapzaj de ez normál használat mellett egyáltalán nem zavaró. Szerintem vedd meg bátran. Én mielőtt vettem volna eléggé szétnéztem a neten és nem találtam olyat hasonló árban ami ugyanezeket tudta volna. A densionnak van hasonló te ez a telefontartóba van beépítve, és a hasonló áruban nincs telefon töltési lehetőség ami ebben ugye benne van.
2013. dec. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!