Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik jobb Proci...

Szerintetek melyik jobb Proci Intel core I3 vagy AMD Athlon II X2 340X játékra?

Figyelt kérdés
2013. dec. 27. 16:49
 1/1 anonim válasza:
Én személy szerint az Intelt választanám. Lehet, hogy "kevesebbet" tud mint egy AMD, legalább is ezt lehet olvasni. Viszont az Intel minőségibb és időt állóbb, mint egy AMD. Ja és az AMD könnyebben felmelegszik. Ezt tapasztalatból tudom. De ha annyira ez még nem sürgős akkor inkább még gyűjts és tudsz venni egy Intel Core i5-öst. Lehet, hogy 10.000-20.000Ft-vel drágább, de ha azt nézzük, hogy egyre nagyobb gépigényű játékok jönnek ki akkor én azt ajánlanám. Amúgy ha rákeresel a google-on akkor megnézheted a különbségeket. Pl ajánlom az Árukeresőt. Remélem tudtam segíteni.
2013. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!