Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy FUJITSU SIEMENS...

Reex123 kérdése:

Van egy FUJITSU SIEMENS D2312-A3 (CPU) alaplapú gépem vettem bele egy videó kártyát de nem tudom hogy kell letiltani az alaplapra integrált videó kártyát a biosban nem találom?

Figyelt kérdés

2014. jan. 1. 12:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem kell letiltani. Ha beleteszed a videókártyát és csatlakoztatod a monitort, a gép automatikusan azt fogja használni. Ha nem, nem kompatibilis az adatlappal, illetve lehet BIOS beállítás gond is. Előszőr próbáld meg, működik-e.
2014. jan. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A BIOS-ban a Advanced System Configuration/Primary Display -t kell auto-n hagyni. Ha nem jó, meg lehet próbálni a PEG (PCI Express) vagy a PCI beállítást a videókártya csatlakozójának függvényében.
2014. jan. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat igen megnéztem auton van hiába rakom rá a képernyöt a videókártyára nincs kép ugy hogy megpróbálóm a pci-t
2014. jan. 1. 15:46
 4/14 A kérdező kommentje:
mit jelent az hogy peg?
2014. jan. 1. 15:47
 5/14 anonim ***** válasza:

Odaírtam zárójelben.

Nézd végig a videókártyát, az alján lévő szokásos csatlakozón kívül nincs rajta másik? A videókártyának kellhet + táp is, aminek hiányában nem fog működni.

2014. jan. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

végig néztem nem kel neki +táp a bios ban át raktam pci-re akorse volt kép peg-re akorsem volt kép


igd-t még nem próbáltam

2014. jan. 1. 16:05
 7/14 anonim ***** válasza:
IGD az integrált kártya lesz. Több ötletem nincs miért nem működik.
2014. jan. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
IGD-n se megy mi lehet a gond?
2014. jan. 1. 16:11
 9/14 A kérdező kommentje:
ÉS HA NEM KOPATIBILIS AZ ALAPLAPAL AKKOR HA VISZA VISZEM AZ ÜZLET KICSERÉLIK VAGY VISZA ADJÁK A PÉNZEM?
2014. jan. 1. 16:14
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne kiabálj és valószínűleg igen.
2014. jan. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!