Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudnék wfizni nem csatlak...

Hogy tudnék wfizni nem csatlakozik csak néha a tablettem a wfire mindig azt írja kapcsolodás hitelesítés de soha nem kapcsolódik az internethez. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Már kitéptem a hajamat is olyan ideges vagyok ha nincs wifi.

2014. jan. 2. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvonás...

Menj közelebb a routerhez,hogy legyen erősebb a jel.

Vagy vegyél egy jobb routert.

Vagy nem kéne más netét lopni :D

2014. jan. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Saját net.(:
2014. jan. 2. 22:34
 3/4 anonim ***** válasza:

:D Hitelesítésen bukik el, mivel nem kapcsolódik. Biztos, hogy jól írtad be a jelszót? Már ha van jelszó.

Ha van, próbáld törölni a kapcsolatot (hosszan tartsd az ujjad rajta, majd bökj a törlésre), ezután kapcsold ki a wifit, majd kapcsold be, ismét látni fogja a kapcsolatot, bökj rá, ekkor ismét elkéri a jelszót, s figyelj oda, hogy jól add meg, majd próbálj ismét kapcsolódni.

Előfordulhat ip ütközés miatt is kapcsolódási hiba, erre kicsi az esély, de nem lehetetlen.

Továbbá ha nem jelszavas a wifi, akkor nézd meg a beállításokban, hogy jól van-e beállítva az idő, az időzóna(!) egyaránt! Ha nem, akkor állítsd be megfelelően! Majd próbálj ismét kapcsolódni.

2014. jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ nagyon idegesített már.
2014. jan. 3. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!