Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy Kingston 64GB...

Vettem egy Kingston 64GB DTIG4/64GB pendrive-t,3. 0-s csatlakozós. Van egy házimozim, ami felismeri az . Avi formátumot, de hiába teszek bármit erre a pendrive-ra, nem ismeri fel. Hm?

Figyelt kérdés
Van egy másik pendrive-m is, azon viszont felismeri az . Avi-t. Mi lehet a baj?
2014. jan. 3. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
nem valami hamis pendrivet- sóztak rád? vagy esetleg még a partició formátuma lehet gond ntfs, fat stb
2014. jan. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pcx-ről rendeltem, nem hiszem, hogy hamis. Olyasmit mondtak nekem, hogy lehet egy másik fajta .avi-ba kellene konvertálnom a filmet?! Ha ez a partíciós dolog a gond, azzal mit tudok csinálni?
2014. jan. 3. 17:56
 3/3 anonim válasza:
64 gigás pendrive eXfat-al van formázva. Sok készülék csak Fat/Fat32-t ismer fel. Át kell formázni Fat32-re, de akkor nem lesz meg a 64 GB
2014. júl. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!