Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy lehet megoldani azt hogy...

SmallR kérdése:

Hogy lehet megoldani azt hogy ha leszedek valamilyen programot akkor azt ne az alap helyi lemezre mentse?

Figyelt kérdés
Azt szeretném beállítani hogy van egy C és egy G meghajtom hogy a G meghajtóra telepítsen minden random programot mert a C egy SSD és nem szeretném leterhelni. Mondjuk leszedem az operát és alapból a G-re telepítse fel.

2014. jan. 3. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A böngésző beállításában lehet változtatni a mentés/letöltés helyét pl. Google Chrome-> Beállítások-Spec.Beállítások megjelenítése-Letöltések menüpont alatt(a google chrome alapbeállítás szerint meg sem kérdezi hogy hova mentsen alapból a C-re menti)
2014. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de nem a program mentése a lényeg mert ezt én is tudtam, hanem hogy a windows alapból a programokat a G meghajtóra telepítse. megoldható?
2014. jan. 3. 18:54
 3/3 belapus ***** válasza:

Megoldható.


[link]


Legtöbbször a 2. képen lévő ablakkal találkozol.A "Browse" magyarul "Tallózás" gombbal választod ki a meghajtót, azon belül a mappát.

Néhány esetben ( 1. kép ) először választani kell az alapértelmezett vagy szokásos vagy ajánlott ( recommended ) mód és a felhasználó által választható ( costum, advanced ) mód között.

A 3. képet csak azért tettem ide, hogy felhívjam a figyelmedet arra, sokszor egy program telepítésekor más alkalmazásokat is rá akarnak tukmálni az emberre.Amennyiben ezeket nem hagyod feltelepülni, akkor a következő kérdésed nem ez lesz:

Nem tudom, mikor került a gépemre, hogyan lehet tőle megszabadulni ?

2014. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!