Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megfigyeltétek már vagy...

Megfigyeltétek már vagy észrevettétek már hogy hány és hány kijelzőt figyelgetünk meg naponta?

Figyelt kérdés
Egy egyszerű hétköznapon pl bevásárlásnál az LCD TV és LCD monitor is kijelzőnek számít :)

2014. jan. 3. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
én még nem de sztem kb. 20-at ha nem többet biztos látok(mielőtt vki ezt keveselné vidéki városban élek)
2014. jan. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vidéki város szintúgy :D
2014. jan. 3. 18:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt konkrétan nem, csak azt vettem egyszer észre, hogy mindent kijelző előtt csinálok itthon.

Gépezek akkor természetesen ott a monitor, ha filmet nézek/játszok akkor átülök a TV elé, este még ágyamból tabletezek, ha meg mondjuk arra várok, hogy a mikróban készüljön a popcorn akkor a telefonom kapom elő.


Ha itthonról kimozdulok akkor viszont szinte csak mobil kijelzőket látok, hisz elég kevesen szoktak pl. tv-vel közlekedni, plázákba meg ilyen helyekre ahol lennének nagy kivetítők meg tv-k meg nem járok.

2014. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hú, hát itthon monitor, suliban infóórán szintúgy monitor, napközben telefon. Ezek mindig, plusz még ami közbe jön buszozgatás során.
2014. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!