Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jo gép? Fog...

Szerintetek ez jo gép? Fog vinni egy minecraft ot? Vagy valami hasonlo játékot?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jan. 5. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Még netezéshez is kevés annyi ram, nemhogy a minecrafthoz.
2014. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Minecraft egyetlen minimum követelményét sem teljesíti. 4MB-os (Megabyte, ami a Gigabyte ezredrésze) a "videokártya" benne.
2014. jan. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi értem. Tudnátok akkor javasolni az apródról gépet amelyik jobb. Kb 18000 ig. Elöre is köszi.
2014. jan. 6. 00:14
 4/9 anonim ***** válasza:

Dehogy fogja. Lehet gagyinak néz ki a minecraft de alaposan be tudja kajálni a gépet mert elég komoly azért a játék elvi működése. Ennyi pénzért ez egy hulladék gép. Nekem hasonló csak jobb van itthon amit jó ideje tervezem, hogy kidobjam eszembe nem jutna eladni mert semmire nem való. Olyan 20 000 ből már tudnál egy normálisabb használt gépet összerakni

Akár milyen gagyi gépház 1000 ft

pl egy intel 775 ös alaplap 4000ft

Már egy 2 magos intel processzort kapsz bele 4000ft ért ami ma már alapabb dolgokra meg már minecrafthoz is elég

bele mondjuk 1gb ram 2500 ft ugyan a windows xp már nagyon elavult de kompromisszumokat köthetünk. DE van egy jó windows 7 verzió a windows 7 tiny ami már 1gb rammal bővan beéri

Aztán egy egyszerű de jó videókártya pl egy nvidia 9600-9800gt vagy ati 4650 vagy ati 3850 5000ft régi de még sok mai gyengébb játék is elmegy rajta

egy jóminőségű tápegység pl ez nagyon jó 1500ft

[link]


Ez így összesen 18 000Ft mondjuk, hogy még postaköltség van hozzájuk akkor 20 000ft


Ennyi pénzért kapsz egy 2 magos processzort 1gb ramot 512mb os videókártyát egy jóminsőgéű tápegységet ami nem teszi tönkre a gépet. Míg te 10 000 amit kinéztél azzal semmit nem tudnál csinálni az ég világon még a facebookot se nagyon bírná el míg amit én írtam az még játékra is tök jó persze alacsonyabb grafikán.


Egy példa. A te gépeden még a need for speed underground 1 se menne míg az én gépemen a need for speed shift 2 is tök jól menne és nézd meg majd 10 év van a két játék közt.


Minden a hardverapro.hu-n néztem. És itt biztos segíthetnek neked egy jó gépet összerakni.


[link]


Csak írd be azokat amiket leírtam, hogy ezek alapján ajánljanak konkrét dolgokat.

2014. jan. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi .Akkor ha ezek a dolgok megvannak amiket leirtál és összerakom akkor már nem is kell hozzá semmi mást vennem?? Valami kábal vagyvalami?.
2014. jan. 6. 00:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok és a hardverarpo.hu sokkal jobb mint az apród mert ott van értékelés így láthatod, hogy mások elégedettek voltak e az adott eladóval vagy nem. Ha nagyon nem akarok külön alkatrészeket akkor itt egy gép 20 000 ért de ez nem jobb amiket leírtam de attól a 10 000ft ostól így is mérföldekre van. Ezen talán! elmenne a minecraft de minden minimumon sajnos integrált videokártyája van ami elég gyenge.

[link]

2014. jan. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát a merevlemezt kihagytam. Teljesen full új gép kell? Mert ha van régi géped abból a merevlemezt meg a gépházat megörökölhetné az új gép is. Egyébként kb semmi kábel nem kell általában 1-2 kellhet pl adatkábel stb sajnos nem tudom mi van és mi nincs neked otthon.

De pl itt van merevlemez 2500ft szóval az se nagy tétel

[link]

2014. jan. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek.Már vettem egy gépet.Sziasztok :)
2014. jan. 29. 03:16
 9/9 anonim válasza:
Minecraft-ozni nem. Picit a gép az gagyi. Annyit is ér amennyit írnak.Ne vedd meg! Mindenki azt hiszi hogy a minecraft gagyi grafikás, csak h ez nem igaz. Beeszi a gépet úh. azt a gépet ne vedd meg!
2014. febr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!