Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan kell befogatni a...

Hogyan kell befogatni a Mentavill Ton 101 villanykapcsoló kábeleit?

Figyelt kérdés
Nincsenek rajta csavarok, mint a régi típusú kapcsolóknál és nem tudom, hogy hogyan kellene rögzíteni a kábeleket. Köszi szépen a segítséget.

2014. jan. 6. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
fotozd le a hatuljat, megmondom.
2014. jan. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megküzdöttem vele, mert nagyon rövidek a kábelek és iszonyatosan merevek. Olyan bedugós, csak nem bírtam benyomni a helyükre. Most fogóval megoldottam és sikerült. Nagyon köszönöm, hogy válaszoltál! :)
2014. jan. 6. 15:20
 3/4 anonim válasza:

én ehez nagyon értek ha jó választ akarsz halgass meg !!

mi is volt a kérdés?

2014. jan. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az volt a lényege, hogy a kábeleket nem csavaros megoldással, hanem bedugós technikával kellett rögzíteni. Nem voltam elég bátor először, hogy beerőszakoljam őket a helyükre. De nem hagytam annyiban, megpróbálkoztam még egyszer és megment. Azóta működik, minden ok. Köszönöm a hozzászólásod!
2014. jan. 11. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!