Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » "Non system disk or disk...

"Non system disk or disk error, Replace and strike any key wen ready. "?

Figyelt kérdés
Hiába csinálok bármit nem jó, nem felejtettem benne semilyen CD-t, DVD-t, windows Xp SP3-mam van, megpróbáltam ujra telepíteni de nem találta a telepítő lemezt, átállítotam hogy a winyóról bootoljon elsőnek de semmi!

2014. jan. 6. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzékeli a merevlemezt, ha a csatlakozók és az adatkábel is jó, akkor esélyes, hogy meghalt a merevlemez.
2014. jan. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt már egy ideje ki írja de megnyomtam az F1-et a boothoz és beindult a windows, most anyám ül a gépnél de csak facebookozott kikapcsota és már ezt írta.
2014. jan. 6. 16:51
 3/10 anonim ***** válasza:

Mint első írta, nem látja a merevlemezt. Lehet hogy a merevlemez hibás, lehet hogy az alaplap.

Próbáld átkötni másik helyre alaplapon a merevlemezt, akár felcserélni az opt. meghajtóval. Biosban állítsd át hogy a merevlemezről működjön. Kábelt is cseréld.

Ha nem megy így se, elég valószínű hogy kuka, de azért nézd meg egy másik PC-ben hard disk sentinellel a merevlemezt.

2014. jan. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A merevlemez halott. Pont azért indul mindig F1-el, hogy a felhasználót tájékoztassa a hibáról. Cserélj merevlemezt.
2014. jan. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És ha megpróbálnám ujratelepíteni egy másik cdvel? Mert amiivel telepíítettem azzal az a baj hogy letilt mindent de nem észlelte a cd-t.
2014. jan. 7. 17:48
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát próbáld meg, mi innen honnan tudjuk mi van ott nálad. Te vagy a gépnél, ne kérdezgess, próbáld meg újrapakolni másik lemezről.

Mi leírtuk a tippeket, vedd tudomásul, és kezdj bele a hibakeresésbe.

2014. jan. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rossz a merevlemez, az újratelepítés nem oldja meg. Az újratelepítés nem old meg semmit vagy újabb problémákat csinál, a nem hozzáértők kedvenc módszere. Nem jó? Rögtön telepítsük újra, biztos az lesz a baj.
2014. jan. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5. válaszoló nem mondátok hogy rakjak képet akkor meg mi a francnak írsz ilyet, amugymeg mindent leírtam amit ott láttam szóval akkor írj ilyet hogy ha eljutott az agyadig!!
2014. jan. 9. 17:01
 9/10 A kérdező kommentje:
Elnézést hogy ilyet írtam csak rohadt ideges vagyok a mai nap után.
2014. jan. 9. 17:02
 10/10 Dj.N4tk0 ***** válasza:

Nem biztos,hogy rossz a winchester.

Én töröltem egy partíciót win 7-nél:

A rendszer számára fenn tartott 100 MB-os partíciót.

Nem találta a rendszert és ezt írta ki.

Csak újra kellett telepítenem.

2015. jan. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!