Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elbírna-e a gépem egy nVidia...

Elbírna-e a gépem egy nVidia GTX 660 TI-t?

Figyelt kérdés

szóval mivel van egy 8 magos procim, és 8gb ram-om, eldöntöttem, hogy itt lenne az ideje a videókártyámat is tuningolni, viszont nem vagyok benne biztos, hogy a gépem elbírja-e? ezért szeretném a tanácsotokat kérni, hogy olyan 40k forint körül milyen videókártyát vegyek? a gépem adatai:

-Táp: Chieftec gpa-500s8 (500W)

-Alaplap: Gigabyte 970a-d3

-processzor: AMD fx 8350 (4gHz)

-videókártya: nVidia gtx 550 TI


más szerintem nem kell hozzá, azt már megnézten hogy a 660 TI is PCI-E 2.0 az enyém is, elvileg kompatibilis, inkább arra lennék kiváncsi, hogy a tápom képes lesz-e ellátni elég energiával a rendszert, vagy ha esetleg van valami jobb ötlet vid kártyához, szívesen meghallgatom. előre is köszi. (ps.: tudom, hogy a 660 drágább mint 40k)



2014. jan. 6. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, elbírná. Viszont, egy amd processzorhoz nem lenne célszerűbb egy radeon kártyát venni? Persze ez csak az én véleményem. :)
2014. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!