Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Sony MDR-ZX100 fejhallgató...

Sony MDR-ZX100 fejhallgató vélemények?

Figyelt kérdés

Műszaki adatok:


Dinamikus típus

Kapacitás (mW): 1000

Meghajtóegység (mm): 30 (dóm rendszerű)

Membrán: PET

Frekvencia (Hz): 12 – 22 000

Érzékenység (dB/mW): 100

Mágnes: Ferrit mágnes

Impedancia (Ohm): 24

Kábeltípus: Kétoldalas

Kábelhossz (m): 1,2

Csatlakozó: Aranyozott, sztereó minicsatlakozó

Tömeg (g): 120


Jó basszusa van? Számítógépes játékokhoz (pl: Counter Strike, Call of Duty, Stb.) is jó? Úgy értem, hogy ezekhez a játékokhoz fontos, hogy a fülesnek jó legyen a minősége a mindenféle hangok meghallásához (pl: trappolás).. 5.400-500 forintért megéri? Előre is köszi a válaszokat!



2014. jan. 8. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Feltételezem hogy az angol szöveget aki fordította olyan sötét mint az éjszaka, különben nem írt volna össze minden baromságot. Szerencsére a számokat angolul is úgy írják mint magyarül így azokból ítélve elég jó lehet. De a puding próbája az evés, meg kell hallgatni. Csak paraméterekből egy hangszórót se lehet megítélni meghallgatás nélkül.
2014. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem nagyon tréééé..
2014. jan. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Marics István ***** válasza:
0%
Nem rossz,de Iphonnal szól igazán jól minden fejhallgató. Attól függ mihez használod :)
2014. márc. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igazság szerint kicsit későn vettem észre, hogy a kérdés a ZX100-ra vonatkozik én pedig az utódot(?) a ZX110-et próbáltam ki. De ha már leírtam, nem akartam eldobni. Szerintem nem sokban különbözik, ami feltűnt, 100dB/mW helyett 98dB/mW az érzékenysége és 90°-ban lehet behajtani a párnákat. Asztali PC-vel hallgattam. A mélye nagyon erős, nagyon telt, néha már nekem zavaró is. Hallgattam vele TV-adást, Queen 1986-os Népstadionban elhangzott koncertjét, Shizuka MR2 DJ kerestetik döntős anyagát (ugyanazt a részt kétszer, egyikkel, majd másikkal). Nagyon sok helyen olvasgattam értékeléseket, nagyon sokan odavannak érte. Sajnálom, engem nem győzött meg. Alapvetően olyan hatást kelt bennem, mintha egy fesztiválon, a koncert sátra előtt-mellett állnék, pl. a büfében sorba, bent meg menne a koncert. A közép és magas hangok le vannak tompítva, (néhol olyan, mintha víz alól szólna) csak a mély nagyon erős, majd szétveri az agyam egy idő után. Nem hallani ki belőle a zene finomságait, az apró ceccegéseket, csillámokat, dallam-töredékeket, csak BUMM, BUMM, BUMM. Persze, ha nem lenne jobb, használnám, de van jobb. A nekem bevált Sennheiser MX375 (fülhallgató, nem fej, jó, tudom, kicsit más) ehhez képest felüdülés, kinyílik tőle a világ, feljövök a víz felszínére. Nem olyan erőteljes, letaglózó a mélye, mint ennek (ZX110), de a hangok finomsága, részletessége nekem sokkal több élményt ad, mint az ehhez képest brutális mély.
2016. febr. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta már megvan a füles. Sony MDR-ZX110. Nagyon jól szól a méretéhez képest. :)
2016. febr. 4. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!