Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol lehet megváltoztatni a...

Hol lehet megváltoztatni a hátteret a Windows 7 Starter rendszerű gépekben? (eredeti)

Figyelt kérdés
Légyszíves pontos leírást írjatok ! Köszönöm ! :)

2014. jan. 8. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehol, épp az a lényeg, hogy nem lehet.
2014. jan. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezzel a programmal lehetséges a csere :

[link]

2014. jan. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de még annyi lenne, hogy mire kattintva tudom ezt letölteni ? Köszi előre is :)
2014. jan. 10. 16:44
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 DViki válasza:

Sziasztok! Na ezt a progit én sajnos nem tudom letölteni,mert nem vagyok nagy számítógép guru és ez zip mappában van én meg nem tudtam kicsomagolgatni meg ilyenek....De nekem van a gépen egy ilyen program,kb két éve töltöttem le,csak fogalmam sincs hogy honnan...Tökéletesen működött,ma reggel is..Aztán délután hazajöttem,bekapcsoltam a gépet és meg akartam változtatni ismét a hátteret és ez az ablak jön fel:

"Nem kezelt kivétel történt az alkalmazásba.Ha a folytatás gombra kattint ,az alkalmazás figyelmen kívül hagyja a hibát,és megpróbálja folytatni a futását. A kilépés gombra kattintva azonnal bezárhatja az alkalmazást.

Az indexnek (nulla alapú) nagyobbnak vagy egyenlőnek kell lennie az argumentumlista méreténél."


Na nem nekem aztán halványlila duntsztom sincs ez mi lehet..ennyi erővel lehetne kínaiul is....

Hiába kattintok a folytatásra,akkor sem hajtja végre a változtatást.... Megőrülök!!!

Valaki tud segíteni?

Ha igen,légyszi írjon nekem a bsztgypolice@gmail.com címre,ott akár a Skype hívómat is meg tudom adni,és segíthetne!!!!!!


Kösziii!

2014. jan. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!