Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi baj van a netbookkal?...

Mi baj van a netbookkal? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Idén fogok ballagni általánosból. Arra gondoltam, hogy erre az alkalomra (vagyis arra, ha felvesznek a kiszemelt iskolába) kérek egy laptopot. De azt mondták, túl drága. Elkezdtem keresgélni a neten, és utánanéztem a netbookoknak. Azt szűrtem le, hogy kisebb, könnyebben szállítható, internetezésre meg pl. irodai programok futtatására kitűnő. Nekem nem kell a legmodernebb, így kinéztem az interneten egy pár évvel ezelőttit, az Acer Aspire One Happyt. Nagyon megnyert már csak a külseje is, de ahogy tovább olvastam a tulajdonságait, megtetszett. Webkamera, WiFi, egész jó proci, a belső memóriája se rossz. Már alig lehet kapni, de találtam. Gondoltam, előállok azzal az érvvel, hogy gimnáziumba amúgy is a beadandókat gépelve kérik, azokhoz, a házifeladatokhoz, meg az ilyenekhez jó lenne. Persze, főleg internetezésre, írásra, képek tárolására alkalmaznám, esetleg interneten keresztüli képszerkesztésre. De most olvastam egy csomó oldalon, hogy "a netbook sz*r, halott, eleve bukásra volt ítélve, stb." Nem tudom, hogy mi legyen. Előre is köszönöm a segítséget!

#netbook #Acer #Acer Aspire One Happy
2014. jan. 10. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért írják hogy halott dolog, mert tényleg az, még egy használt 14 colos notival is jobban jársz pl Hp 6910p, Lenovo T400, az Acer Aspire One Happy még Youtubera sem jó olyan lassú, nem éri meg olyat venni
2014. jan. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!