Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen fejhallgatót ajánlotok...

Kizcar kérdése:

Milyen fejhallgatót ajánlotok 25000 forint alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Tudnátok ajánlani nekem egy jó ár érték arányú fejhallgatót?


Max. 25000 forint


Otthoni, TV, Tablet és Számítógépről való zenehallgatásra


Vezetékes legyen a fejhallgató


Azt nem tudom, hogy a fület körülölelő vagy fülkagylóra fekvőek a jobbak


Ha a nyílt fejhallgatók jobban szólnak, akkor inkább olyan kéne, bár nem lenne rossz ha jól ki tudná szűrni a háttérzajokat. Igaz otthon nem sok ilyen van.


Mikrofon nem kell rá


Azt várom el a leendő fejhallgatótól, hogy legyen kiegyensúlyozott. Legyen meg a harmónia a magas, közép és mély között.

Nem kell nekem, hogy dübörögjön hú de nagyon, de azért legyen is mélye.


Ne emelje ki nagyon a magasokat, hogy ne sziszegjen zavaróan


Olvastam azt is, hogy nem mindig a drágább fejhallgató szól jobban


A segítségeteket előre is köszönöm



2014. jan. 11. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Fáradj el egy Media Mark ba, vagy efy Elekrronics áruházba, magad is kipróbálhatod. És akkor azt veszed meg, amelyik a legjobb...neked.
2014. jan. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Barátnőmnek vettem egy Canyon Tattoo LE CNL-THP02 típusú fejhallgatót, aztán a hétvégén próbáltam egy barátom 37 000 Ft-os Sony studio monitor fejesét. Hát ízlések és pofonok, nekem nem nagyon tűnt fel a kettő közti 30 000 Ft árkülönbség, szimplán az egyéni ízlésre kell hagyatkozni, hogy melyik dinamikája, hangereje, "alap" (EQ nélküli) hangzása, én azt mondom, meg vagyok elégedve a Canyonnal is, dinamikusabbnak éreztem az egész hangzását, sokkal több mélyet adott. jobban illeszkedik az ember fejére, a füleidet totálisan körülöleli, nem nagyon hallani bármi egyebet a külvilágból. a Sony nyilván kmolyabb darab, de minőségileg a canyon sincs elmaradva tőle. Fiatalosabb is. Én bátran ajánlom (nagy hangszóró, kis impedancia, még sem szól hangosan, (kicsi érzékenységű hangszórók) ergo tiszta a hangzás. a Sonyban meg nagy érzékenységű hangszórók vannak, relatíve nagy 64 ohmos impedanciával, minőségibb alkatrészekkel... én ezt a két terméket mérlegelve az olcsóbb mellett döntenék. bár én is ódzkodom a hama, technika és hasonló márkáktól. Sok sikert a választáshoz, remélem, tudtam segíteni! :)
2014. jan. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!