Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik nyomtató felel meg...

Melyik nyomtató felel meg erre a célra?

Figyelt kérdés
Otthoni használat,ami nyomtat,másol scannel...Újságlapok,könyv oldalak másolása nyomtatása közepes mennyiségben,színes,jó legyen bele a nem eredeti patron.Lézeres vagy patronos legyen,mit vegyek figyelembe?

2014. jan. 12. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:

SZínes másoló-mindentcsináló herkentyűt nem tudsz beszerezni.


Javaslatom: vegyél egy scannert. Valami közepesen jót. És vegyél hozzá külön olyan nyomtatót, amihez NAGY MÉRETŰ tintatartájok vannak. Lehetőleg színenként cserélhető patronnal!


Az utángyártott tinta pedig az összes nyomtatót kinyírhatja. Erre nincs tuti recept. Régebben az EPSON színes tintasugaras sláger volt a kedvező Ft/oldal költsége miatt.


Lézerre rámegy a bugyid is, azt egyáltalán nem javaslom!

2014. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! (vagyis az első). Az első mondatom nem igaz. Be tudsz szerezni sszínes másolós nyomtatót, de NEM LÉZEREST.
2014. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor tintasugaras legyen?Egyben szeretném a 3 funkciót a hely miatt.Olyan20ezer körül,de megbizható kellene,a sebessége annyira nem is lényeges persze normálisan.
2014. jan. 12. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Have it your way!

Én erről megpróbáltalak lebeszélni, de úgy is azt fogod megvenni, amelyik mellett leginkább rád fog mosolyogni a szakeladó, és 20ezer alatt van. :D

2014. jan. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg érdekelnek a véleményeitek azért is kérdezem.Azért írtam a 20ezret mert tényleg nem kell nagydologokra.Mivel nem értek hozzá ezért nehéz a választás.
2014. jan. 12. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!