Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nyár elejére már megéri...

Nyár elejére már megéri PS4-et venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem rég állt össze a gamer pc-m,de lehet, hogy benevezek egy playstation 4-re.Szerintetek ez nyár elejére megéri?



2014. jan. 18. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy nyárra lesz-e kint annyi PS4 exkluzív játék, hogy már tudj mivel játszani és megérje megvenni.

Jelenleg még nem olyan nagy a felhozatal, én még várnék, amíg megjelenik az Infamous, DriveClub, The Order: 1886, meg pár komolyabb játék, mert a mostani Killzone: Shadow Fall és Knack miatt még ráérsz a vásárlással, ezen kívül meg kb minden más elérhető PC-re is.


Nyárra már kijön pár játék, de nem tudom mennyi PS4 exkluzív lesz belőle, szóval lehet ráérsz később is megvenni.

Persze ha megveszed nyáron akkor sem lesz semmi baja, csak ha később vennéd akkor olcsóbb lenne.

2014. jan. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.Csak azért lenne jó nyáron mert ballagásra lenen ajándék :)
2014. jan. 18. 21:24
 3/9 A kérdező kommentje:
*lenne
2014. jan. 18. 21:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri, bár gamer PC mellé felesleges. Ha van pénz megéri, ha nincs akkor maradj a gamer PC-nél.
2014. jan. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk igazad lehet eddig abban a pc-ben 400k van csak eddig :)
2014. jan. 18. 21:39
 6/9 A kérdező kommentje:
Várom még a válaszokat :)
2014. jan. 19. 14:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Igazából lényegtelen, hogy van-e mellé gamer PC vagy nincs, emberfüggő, hogy lenne-e értelme mellé még egy PS4-nek is.

Nekem pl. kötelező lenne, mert PS exkluzív játékok nélkül a legjobb játékokat kihagynám. Gamer PC meg azért kéne, hogy Crysis meg BF meg egyéb csúcs grafikájú játékokat inkább azon játsszak, hisz azoknak a játékoknak más értelme nincs is, csak techdemo az egész. Meg azért PC-re is akad jó sok exkluzív, szóval így a két világ legjobbját megkapod.

2014. jan. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oks,akk így lesz.
2014. jan. 19. 15:47
 9/9 A kérdező kommentje:
És köszi mindenkinek! Bár várom még a válaszokat :)
2014. jan. 19. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!