Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit csináljak a DigiTV-s...

Mit csináljak a DigiTV-s készülékemmel ha már nem vagyok digis? (lent magyarázatx)

Figyelt kérdés
Szóval be volt kötve a Digi de lemondtuk...de az a készülék ami a Digihez volt...nemtomhogyhivják/: meg a távirányítója is itt van még..pedig már vagy két honapja kábelesek vagyunk..mit lehet vele csinálni?? vigyük be Digihez?vagy valahol el lehet adni vagy szedjem szét...???
2009. dec. 2. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Add el a Vaterán! :D
2009. dec. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
dobd ki nem jó semmire,eladni nem tudod mert párosítva vannak a kártyával,a szabadon fogható csatornákhoz meg senki nem veszi,mert nem lebutított beltérit akarnak.
2009. dec. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
okéjs köszi szépen:d akkor aszem szédszedem megnézem hátha jo még vmire:D
2009. dec. 3. 00:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért nézd meg azt a Digis szerződést, mielőtt szétkapnád a cucost, nem kell esetleg visszaszolgáltatni?..
2009. dec. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezeket a médiaboxokat minden szolgáltató bérleti díjért kölcsönzi az ügyfeleknek, tehát ez nem lesz a te tulajdonod!


Szerintem nem adhatod el, nem szedheted szét, mert az árát ki fogják számlázni egy szép napon!


Kérdezd meg telefonon a DIGI-ügyfélszolgálatánál, mit csinálj vele?

2009. dec. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha régi digis akkor nem kell visszaadni mert meg kellett venni a készüléket 21000 forintért és egy évig mentesült a havi díj alol.
2009. dec. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A szolgáltatóval kötött szerződésed értelmében egyszer még szükséged lesz rá, mégpedig ha bármely fél felmondja a szerződést. Ha nincs meg a készülék, akkor az ára is megteszi. Viszont abban az esetben is leadhatod ha nem mondod fel a szerződésed, így mentesülsz a díjfizetés alól. Én tegnap vittem be, 10 perc volt a várakozás az ügyintézéssel együtt. Nagyon készségesen a biztonsági őr odajött hozzám, majd azt mondta, hogy ha nem akarom a tányért a sorállás idején magam után húzogatni, ő át is veheti, és beviszi a raktárba, ezt jelezte is az ügyintézőnek. Így a beltéri és a távkapcsoló meg a kábelek átadása már egyszerűbb feladat volt. Ja, a sorállás közben hallom, hogy egy asszony a rossz távkapcsoló miatt érkezett, az övé nem működik, pedig újat kapott. Mondom neki hogy az enyém teljesen jó, még 2 órája tutira üzemelt. Kicseréltük az övével, így nem kellett sorakoznia, nekem meg teljesen mindegy mit adok le. Azt nem nézik hogy működik vagy sem. Darabra kell stimmelni a leltárnak. Szerintem ha a beltérit kibelezed, azt se vennék észre. Ki ne felejtsem, megkérdezték hogy a letéti díjat visszafizessék, vagy beleszámolják a havidíjba. Mivel amúgyis készpénzre lett volna szükségem, pont kapóra jött a dolog, ki is fizették.
2009. dec. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké köszi szépen..inkább hagyom ahol van aztán majd lesz vele valami:D
2009. dec. 3. 19:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!