Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a különbség a HDMI-Scart...

Mi a különbség a HDMI-Scart és a Scart-HDMI átalakító közzöt?

Figyelt kérdés
Egy Xbox360 készüléket szeretnék vásárolni, de kiderült, hogy a HDMI kábelnem jó a Tv-be. Arra gondoltam veszek egy átalakítót, de nem tudom milyet. Ha viszont van jobb megoldás is, akkor azt is szívesen elolvasom.

2014. jan. 26. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha használtat akarsz venni akkor vegyed a vastag régebbi xbox-ot, ugyan az és van hozzá AV analóg kábel.

HDMI-t scart-ra alakítani kb olyan mint blueray filmet vhs kazettára menteni.

Értem, hogy ez van, de erre még pluszban pénzt ne költs, mert nem olcsók és felesleges. Inkább rakd el az árát egy új TV alapba.

2014. jan. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Arra gondoltam veszek egy átalakítót,"


Ne tedd, ebben az esetben semmi értelme.

Illetve úgy tűnik hogy számodra van, de csupán az ismereteid hiánya okozza ezt az átmeneti zavart.

2014. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A Régi Xboxba régi (classic) játékokat kell venni és jó bele a Scart kábel?
2014. jan. 26. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!