Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Enyhe műanyag szagot érzek az...

David.K82 kérdése:

Enyhe műanyag szagot érzek az új gépem tápja felől, tönkre fog menni?

Figyelt kérdés
Alig 2 hetes, boltban szerelt gépemnél egy napja észrevettem egy enyhe műanyag szagot, amit leginkább a tápnál érzek (Chieftect 700w smart). Ez mennyire normális ilyen friss gépnél? Amúgy hőmérsékletileg 35-40 fokon megy a gép, játékon kívül. Ötlet?

2014. jan. 26. 19:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Még egy megjegyzés, bekapcsolás után kb 10 percel kiad egy kattanó hangot a ház; olyan, mint amikor az asztali lámpám kikapcsolás után hűlik és kattan néhányat. Ez csak sima hőtágulás a gépben, amit hallok?
2014. jan. 26. 19:11
 2/3 Trafó1 ***** válasza:

Az én gépemben (bolti szerelt, garis) két hónap után -bakelitszag- majd elszállt a táp, pedig felül méreteztettem velük, gyenge minőségűt pakoltak bele, gari , vissza, ujj betáp, most jó.

Lehet nálad is ez lesz a gond.

Használd, ha beakar dögleni úgyis megadja magát, ha tudod hajtsd meg valami erősen videokártyaigényes játékkal.

2014. jan. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz a választ. Az milyen márka volt. Amúgy most jut eszembe, a CPU gyári ventillátora be volt akadva úgy 10 percre, mire kijavítottam. Az okozhat ilyen műanyag szagot?
2014. jan. 27. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!