Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a laptopró...

Mit gondoltok erről a laptopról? Lenovo IdeaPad G500 59-390091

Figyelt kérdés
[link]
2014. jan. 28. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
4. generációs pentium proci ami azért elég jó egy internetezésre stb re film ilyenek de azért ellehet vele játszogatni is. 4gb 1600 as ram ez is jó. a videokártya is 2gb gddr5 el van. a winchester 5400 es lehetne 7200 es is. összegezve ennyiért sztem jó vétel. ez után én 150e től ajánlom az i5 öt mert az i3 notebook felhozatal elég gagyi
2014. jan. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Elég jó gép, de ebbe szerintem ddr3 videókártya van ami nemsok játékra elég ha arra kell internetezésre meg kicsit régebbi játékra több mint jó.
2014. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igazából játszani nem is nagyon szoktam, de most az asztalin Rome 2 TW van fent. Ahogy néztem azt bírja, ha nem is full grafikán. Van valakinek tapasztalata akár erről, vagy más Lenovo laptopról?
2014. febr. 3. 16:10
 4/4 anonim válasza:
Bocsi a késői válaszért. Nagymamámnak hasonló Lenovo gépe van csak kicsit gyengébb mint amit te írtál és meglepően gyors, és nagyon jó a billentyűje is. Ja és amit irtál játékot utána olvastam mi a gépigénye bőven el fogja bírni, szerintem max grafikán is. Ha még venni szeretnél laptopot én ennyi pénzért biztos, hogy ezt venném.
2014. febr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!