Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elektromos cigiben az ugynevez...

Elektromos cigiben az ugynevezett tankban mitől függ hogy minnyi a gőzképzés?

Figyelt kérdés
vettem egy tankot és olyan hogy saját magamnak kell megcsinálni a kötést és azt nem tudom hogy mitől lesz nagy gőz és hogy a gőz mennyisége mitől függ,az hogy hány ohm vagy hogy hányszor tekerem ra az üvegszálra

2014. febr. 1. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem attól függ igazán, hanem attól, hogy a folyadékod milyen.

Ha VG többletű, akkor nagy a gőz, ha PG többletű, akkor viszont erőteljesebb az íze és a torokhatás is nagyobb, de kisebb a gőz.

Azonos ellenállásnál nagyobb feszültségnél nagyobb a gőz.

Nem tudom ez segít-e kombinálni, én egyféle patront (2,4 ohm) használok, változtatható feszültségű (VV) akksival.

Nem szeretem a kisebb ellenállásút, mert van egy tápegységem is, ami közvetlenül az USB-ről hajtja a fűtőszálat (nincs akkumulátorcella közben) és az nem megy 2 ohm alattival. Én meg lusta vagyok figyelgetni, hogy na ezt a patront erre tehetem, azt meg a másikra.

2014. febr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!