Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a gép azt írja...

M.r Frakk kérdése:

Mit tegyek ha a gép azt írja ki hogy "out of range"?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a "Star Wars the Old republic"ot és mikor megpróbálom elindítani akkor azt írta ki hogy "Out of Range" és megállt.... Valaki tudja hogy kéne megoldani a problémát?


A válaszokat előre is köszönöm :)



2014. febr. 1. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Próbáld ki úgy, hogy bemész


Win7 C:\Users\PROFILE NAME\AppData\Local\SWTOR\swtor\settings



WinXP C:\Documents and Settings\PROFILE NAME\Application Data\Local\SWTOR\swtor\settings


és a client_settings.ini -t átnevezed client_settings.ini.old -ra vagy ha így se jó akkor az előbb említett fájlt természetesen vissza nevezed client_settings.ini -re és társítod valamilyen szöveg szerkesztőhöz(notepad ++ -ot javaslom) és ott addig írod át másra a beállításokat amíg jó nem lesz ( ha nem tudod szerkeszteni csak vedd le róla az írás védettséget)

2014. febr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
de egyébként azt hiszem hogy a Windowsed mode -ot kell false ra állítani (csak azért mondtam h addig állítgasd mert nem vagyok benne biztos)
2014. febr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy nagy PC guru légyszíves ha van időd leírod hogy hogy is kell ezt csinálni légyszi :(
2014. febr. 1. 21:00
 4/12 anonim ***** válasza:
Elöször is megjeleníted a rejtett mappákat (megnyomod a Win+r gombot és beírod ezt: control folders ezután átmész a nézet menüpontba és ott van a legalján, hogy rajtett mappák megjelenítése/elrejtése)),ezután belelépsz a saját gépbe, majd innen a felhasználók mappába ( vagy az Users mappába, attól függ, hogy angol-e az op rendszer ezt követően belelépsz abba a mappába, amelyik a rendszgazd joggal rendelkezik( nem a rendszergazda mappára gondolok , hanem ami általában a saját neved szokott lenni) ezután belemész az AppData mappába és azon belül pedig a Local mappába , ezután a SWTOR mappába majd ezután ismét a swtor nevű mappába és végül a settings mappába és itt lesz client_settings nevű fájl és ezután csak azt amit fentebb leírtam. Boccs, hogy nem tagoltam mondatokra és egybe írtam . Az xP-t sajnos nem tudom, mert win7-em van. De xp-nél is csak annyi lenne, hogy amit beírtam azt beírod a RUN-ba(win+r) PERSZE a USER NAME-t átírod rendszgazd joggal rendelkező nevére.
2014. febr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Elöször is megjeleníted a rejtett mappákat (megnyomod a Win+r gombot és beírod ezt: control folders ezután átmész a nézet menüpontba és ott van a legalján, hogy rajtett mappák megjelenítése/elrejtése)),ezután belelépsz a saját gépbe, majd innen a felhasználók mappába ( vagy az Users mappába, attól függ, hogy angol-e az op rendszer ezt követően belelépsz abba a mappába, amelyik a rendszgazd joggal rendelkezik( nem a rendszergazda mappára gondolok , hanem ami általában a saját neved szokott lenni)


ideáig megvan de a felhasználók mappába csak:Nyilvános,Rendszergazda és Updatus user van... mire nyomjak rá?

2014. febr. 2. 09:50
 6/12 A kérdező kommentje:
ja semmi megvan :)
2014. febr. 2. 09:59
 7/12 A kérdező kommentje:
De így se mûködik :((
2014. febr. 2. 10:18
 8/12 anonim ***** válasza:
Min 2 lehetőséget próbáltad?
2014. febr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A rendszer meghajtóra telepítteted a játékot? ha nem próbáld meg úgy, hogy arra telepíted (és ne ékezetes mappába telepítsd)
2014. febr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Átnevezem és mindígvisszanevezi.
2014. febr. 2. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!