Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen tábla pc-t érdemes...

Milyen tábla pc-t érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés

tablet vs ipad?

néztem kevésbé ismert márkákat is, viszont mivel nem értek az ilyen kütyükhüznem tudom eldönteni mi az ami jonak számít.

Fösulira nem szeretném minden nap a laptopot cipelni.

Mekkora az ami már alkalmas lehet az állandó jegyzetelésre?



2014. febr. 2. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy Tab2 vagy Tab3, 3G és wifi, vagy csak wifi. Van benne licenszes Polaris Office. Excel, Word, Power Point is. De tableten nehéz magyarul írni, nehézkes a magyar ékezetes betűk miatt.

[link]

2014. febr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerezz be egy ilyen kicsi Lenovot, igaz, nem mai darab, de van benne 2 GB memória, tehetsz rá pl. Ubuntut, abba LibreOffice-t, kiválóan használható jegyzetelésre. Nem magyar a billentyűzet, de meg lehet szokni. Kicsi, könnyen kezelhető, wifivel netre is fel tudsze menni.

[link]

2014. febr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az iPadre sokkal több és jobb alkalmazás van. Ott van az iWork irodai csomag, az ingyenes és a legjobb.
2014. febr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
IPadon is nehézkes a magyar ékezetes karakterek kezelése.
2014. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

igen tapasztaltam h az ékezet az apple termékeknek nem az erőssége:D

sajnos a 2 g memória az elég kevés :(

2014. febr. 9. 17:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a 4 GB RAM mellett a notebook is elég nagy, nehézkes cipelni. Lenovo Ideapad G500-505- stb. széria.
2014. febr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!