Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Facebookon ha én látom egy...

Facebookon ha én látom egy személy posztjait (Automatikusan a kezdőlapomon), akkor az a személy is látja az enyémeimet?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha van 500 ismerősöm, akkor nagyjából 40- 50 ember poszjait rakja ki a net a kezdőlapra. Szóval, ha én látom valakiét, akkor ő is biztos láthatja az enyém?

2014. febr. 3. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Te állíthatod be mindenkinél, hogy akarod-e látni vagy nem.

Ugyanígy ő is beállítja, a kettőnek nincs köze egymáshoz.

Mostanában kevesebb dolgot lehet választani, nálam most éppen az a verzió fut (de néha visszaadja a régebbit is), hogy csak Közeli ismerősnek (sok posztot látok), vagy Távolabbi ismerősnek (csak a fontosakat látom) jelölhetek valakit. Ha egyik elé sem teszel pipát, akkor sima ismerős. Ezen kívül választhatom, hogy Követem-e vagy nem, de ez nem ugyanaz a a követés, mint eddig volt. Ha követem, akkor látom a dolgait, ha nem, akkor nem.

2014. febr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!