Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ezzel a konfigurációval...

Zolka96 kérdése:

Ezzel a konfigurációval milyen játékokban gondolkozhatok? 40000 Ft ért nem találtam jobbat

Figyelt kérdés

itt a konfi:


INTEL DualCore E5400 (LGA775, 2Mb L2, 800Mhz FSB 64Bit)

2X2700MHz sebesség

2048MB DDR3:1333-RAM (4 slot, dual-channel) MAX:16GB

160GB HDD sata2

DVD sata meghajtó

INTEL G45 chipset

ÚJ GeaforceGT:2048DDR3-HDMI DX11 játékkártya!

ADI 1983 HD alaplapi hangvezérlő

Gigabit alaplapi hálózati vezérlő

1 x PCI Express x16 slot hagyományos méretű kártyához

2 x PCI bővítőhely

1 x PCI Express x1 slot

4 x SATA2 vezérlő

8 x USB 2.0

1 x soros (RS-232) port

1 x párhuzamos (LPT) port

2 x 5,25" beépítőhely


6hónap garancia! Házhoz szállítás megoldható!



2014. febr. 4. 14:06
 1/3 anonim válasza:
Szerintem szánj még erre pénzt. Ha használtan akarod venni, nem csinálsz jó vételt. Az Intel DualCore, másnéven Celeron, az Intel belépő kategóriás processzorai közé tartozik. A 2 GB ram szerintem szintén kevés játékok futtatására, érdemes lenne bővíteni +2 GB-tal. A videókártya még úgy jó is lenne, de a processzor nem tudja kihasználni. A merevlemez nekem kicsinek és régebbi fajtának tűnik, mivel ez még SATA2-es csatlakozóval van ellátva. Internetezésre jó, flash játékokkal, és Windowsos, minimál grafikáju játékokkal tudsz majd vele játszani, de többre ne számíts. Azon kívül elég lassú lehet a rendszer is. Szerintem egy újonan összerakott AMD A sorozatú processzorral jobban járnál, mivel annak elég jó a beépített APU-ja (így a videókártya elhanyagolható egy ideig), saját tapasztalatból mondom. Ha szeretnéd szívesen összerakok neked egy ilyen konfigot, csak írd le, hogy mi kéne bele! :D
2014. febr. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gratulalok elozo

Sata2 csatival van ellatva.Es?Ez nem ssdhogy szamisson,nem lessz semmivel se gyorsabb mert nem hasznalja ki,meg a sata 1 is eleg,a vga meg eleg is lenne csak a proci nem hasznalja ki.

Na perszee,miert nem tudja kihasznalni?Mert 2gb ddr3 ram van benne?

Az a vga egy harmatgyenge sz@ar,meg 1 1magos sempron is kihajtja,nemhogy egy 2magos celeron.

Meg apropo celeron hol irja hogy celeron van?

Intel dualcore e5400 ez az intel pentium dualcore,ami azert nem egy mai darab de egy 7750 ig mindent kihajt.

2GB ram valoban keves,meg a vga is eleg ratyi,mondjuk a ramhoz veszel 5000erert meg 2gbt es az megvan oldva,meg veszel magadnak egy hd 7750 et es kesz,ugy ahogy de fog futni a jatek HD ban.

Es kedves elozo ha nem ertesz hozza ne szolj bele,el nem tudom kepzelni milyen konfigot raknal ossze.

Gondolom valami codgany 800w tapot meg 64gb ramot meg 4gigaherces procit meg 8giga vgat.

Apropo tapegyseg,erdeklodd meg milyen tapegyseg van benne

2014. febr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezzel a konfiggal ugyan nem fogsz jatszani tulzottan nagy jatekokkal de meg mindig jobb mint amit te akarsz venni hasznaltan,ezt lehet fejleszteni kesobb jobbra,de picit dragabb lett mint 40k mert 40k bol pct nem igazan tudsz venni ami hasznalhato interneten kivul masra.

AMD A8 5600K 22.5k(4magos APU de sokat ne nagyon varj tole)

Asrock fm2a55m-vg3+ alaplap 11k

csx 2x2 1333mhz 11.5k(igaz minel gyorsabb ram annal jobb de tobbre nem tutja:D)

toshiba 1tb 32mb sata3(na kedves elozo elso orulsz EZER GIGA 32MEGAS SATA3 MAS(amit soha nem fog kihasznalni))

Modecom Logic A30 4.5k

fps hexa 400w(egy igazi minosegi tap,ezen soha sem szabad sporolni)

Osszesen 73k,ezen jatszani ugyan fogsz,de nem maxon:D

De meg mindig jobb mint a tied kedves kerdezo es ez uj cucc

2014. febr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!