Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Igo 8 telepítése Wayteq x920...

Igo 8 telepítése Wayteq x920 BT-re hogy megy?

Figyelt kérdés
Kérdésem a következő lenne Wayteq x920 BT gps-em lesz az igo 8 telepítése rá okoz e bonyodalmat vagy csak rámásolom és telepítem tapasztalaitokat várom és segítségeiteket
2009. dec. 7. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ilyen van, kicsit vacakolni kellett vele de megoldottam.

Max. 4GB-os SD kártyát kezel, de az IGO8-nak kell is a 4GB.

Ha XP-d van akkor fel kell tenni a Microsoft Active Sync nevű progit mert csak azok keresztül fogod látni a wayteq-et.

De ha van kártyaolvasód akkor az is elég. Nekem nem kellett telepíteni csak rámásoltam a kártyára és átneveztem a mappát, hogy az indító ikon megtalálja.

Az Igo8-hoz érdemes föltenni a dimka skint, ezzel már egész pofásan néz ki és többet is tud.

2009. dec. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na rámásoltam az igo8 mappát meg még egyet ezt így szedtem le netről mit nevezzek át mire? mert nekem se indul el.amugy nálam xp simán látta
2009. dec. 8. 15:26
 3/11 A kérdező kommentje:
Na elindult hát átnevezés meg sys.txt modosítás meg két fájl törlése után megye :D tényleg nem volt nehéz
2009. dec. 8. 21:08
 4/11 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy sikerült. Annyira nem bonyolult. Nekem is ez van.
2009. dec. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Neszivass ***** válasza:

Kérlek, részletezzétek, hogyan kell, mert ebből senki nem tud meg semmit!

Köszi!

2009. dec. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1., Sd kártyára rámásol.

2., Kütyüben van egy menüpont, ahol ki lehet keresni, hogy honnan futtatod a térképszoftvert.

3., beállít.


Ha esetleg nem indul el, akkor a felmásolt program hibás.

2009. dec. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 GaPe válasza:

Leírom az én módszeremet is:


Töltsd le ezt a file-t:

*****


Ezután csak annyi a dolgod, hogy az igo8 mappát és tartalmát ráhúzod a kártyára, majd miután bekapcsoltad, beállítod hogy az igo8.exe honnan induljon. Én is sikeresen túlbonyolítottam, de vagy 10 fórumoldal átnyálazása után rábukkantam erre az egyszerű megoldásra.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. máj. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék az utolsó hozzászóló módszerére, csak sajnos a Rapidshare linket törölték...!

Nekem az a problémám, hogy XP alatt nem ismeri fel a gép az X920-amat!Mi lehet a gond?Valamilyen programot le kell hozzá szednem?

2010. jún. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 GaPe válasza:

A program amit keresel:

[link]

(bár én javasolnék egy kártyaolvasót ~800 forintért, sokkal gyorsabban másolja fel a fájlokat a kártyára)


Itt pedig a törölt Rapidshare-es ig8:

[link]

2010. jún. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Tudna valaki adni egy linket, a legfrissebb, magyar iGO-hoz?
2010. jún. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!