Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehet Magyarországon olyan...

Lehet Magyarországon olyan készüléket kapni, ami a 220 voltról lecsökkenti az áramot 110 voltra? Ha igen mi a neve és kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2014. febr. 10. 03:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Feszültségátalakító. Néha transzformátornak is hívják. Google a barátod.
2014. febr. 10. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

110V os transzformator, trafo

es jo ideje 230V van mar.

2014. febr. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kiegészítem a fentieket:


1. A legtöbb mobil, laptop stb töltő bármilyen feszültségről elmegy, csak dugókonverter kell neki.


2. Létezik utazásra kitalált kisméretű készülék amiről pár percig elmegy egy hajsütővas vagy hasonló.


3. Létezik olyan transzformátor amiről pl. egy robotgép elmegy.


Garantálom hogy nem kevered össze a kettőt :D az utóbbi ugyanis borzasztó nehéz.

2014. febr. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni: [link]
2014. febr. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kiegészíteném a dolgot.Igen tudom, hogy a számítógépekhez és egyéb kis kütyükhöz is van ilyen. De én olyanra gondoltam ami mondjuk egy vízmelegítőhöz csatlakoztatható?
2014. febr. 10. 14:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen teljesítményű(hány wattos) a vízmelegítő.

230/110 Voltos transzformátorral megoldható, de lehet, hogy olcsóbb 230 Voltos fűtőbetétet szerezni a vízmelegítőhöz!

2014. febr. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!