Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy univerzális távirányítót...

Keg kérdése:

Egy univerzális távirányítót hogy lehet ráhangolni a TV-re?

Figyelt kérdés
Vettem egy távirányítót amit elvileg akármelyik TV-re be lehet állítani. De a használati utasítást mintha a google fordító fogalmazta volna meg. Tudja valaki hogy az ilyeneket hogy lehet ráállítani egy TV-re?
2014. febr. 15. 16:40
 1/3 Tengor ***** válasza:
A rajta lévő gombokat kell nyomogatni valamilyen kombinációban. Távirányítónként eltérően. Próbáld meg kitalálni mire akart gondolni a fordító!
2014. febr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
..olyan nincs, hogy "egy"univerzális távirányító" olyan van: x nevű, gyártótól származó y típusú "izé".. konkrét kérdésre konkrét választ fogsz kapni a gyártótól, vagy a neten..célzottan rákeresve. én is így találtam meg a "lehetetlen"-t.. a kódlistát..a használatit - külön. eltettem most megvan..
2014. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 homo ludensz ***** válasza:
Minden gyártónak minden gyártmányára (TV) van egy kód némelyiknél akár két tucat szépen felsorolva. Nálam ISB2000 IPTV-vevőegység kezelési útmutatója betűrendbe szedte az összes gyártót és aláírta a kódot/kódokat.Nem foglalkoztam vele mert a tcomos beüzemelte mikor meghozta a Samsunghoz így nincs mit keresgélnem.
2014. aug. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!