Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fémkereső véleményeket kérnék!...

Greg01 kérdése:

Fémkereső véleményeket kérnék! Szerintetek milyen fémkeresőt érdemes venni? Olyan készülékre gondoltam ami több méter mélyen kimutatja a fémeket, megmutatja hogy kb milyen mélyen vannak és főként nemesfémek keresésére jól működjön.

Figyelt kérdés
Gongoltam Garrett GTI 2500 ra,a lényeg hogy minőségi legyen és jól mutassa, érzékeljen.

#fémkereső #talajradar #mélykereső #aranykeresés
2014. febr. 21. 05:35
 1/2 anonim válasza:
Én Goldot használok, csak ajánlani tudom.
2014. máj. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Crystalclear válasza:

A fémkeresők csak érmeméretű tárgyaknál saccolják a mélységet nagyobb dolgoknál már nem tudják.Semmi hasznát nem fogod venni soha,senki soha nem nézi a mélységjelzőt sem a képernyőt,csakis a hangzás a fontos hogy elviselhető legyen.

Ne vegyél GARRETT 2500-at,teljesen átlagos képességű masina,a tárgy méret funkció szintén parasztvakítás akár a tárgy mélységjelzés a gépeken.


Csakis a pontos különböztetés a fontos elviselhető hangokkal a mélység és a recovery gyorsaság.

2014. szept. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!