Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ennek a megalomán, túlzó...

Ennek a megalomán, túlzó Hi-Fi-nek ki a célcsoportja? Illetve a Vostok Europe karóráit milyen ízlésű embereknek ajánlják? Kanárisárgák, elnagyoltak, nézzétek meg a linkeket.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2014. febr. 23. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Hi-Firől volt szó. A linken nem látok ilyesmit, csak csilivili, műanyag ratyi vackokat.


A Hi-Fi nem itt kezdődik, sokkal feljebb, és teljesen más irányban. Tudod... CD-futómű, DAC, előfok, végfok, (tápegységek), hangfalak, szám szerint kettő darab, bal és jobb. És ennyi. Lehet hogy ronda, kocka, nagy, de szól. Nagyon.

2014. febr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na látod, pontosan arról beszélsz, amiről én is írtam. Nem tudom elképzelni, hogy ez a szó szerint széttagolt, darabos "formaterv" kiket szólíthat meg? Kik akarhatják ezt a nappalijukba? Az EXP 9 F-et "kedvelők"?
2014. febr. 23. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért zavar az téged, ha ezeket megveszi valaki? A kérdés olvasásakor azt hittem, hogy az Audio Note világa böki a csőröd :)
2014. febr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem igazán azon van a hangsúly, hogy az zavarna, aki ilyen termékeket vásárol, hanem maga a meg nem értettség (részemről), hogy ezen produktumokban mi lehet a vonzó?


Olyan feltűnően drabálisak, ha úgy tetszik baltával faragottak, hogy nem tudom még csak el sem képzelni, mi szépség van bennük, illetve, ahogy magad is írtad, ki vehet ilyen termékeket?


Szimplán csak ennyi, érdekel, kiknek szánják, és ezen embereket mi fogta meg bennük?


Hasonló ez (ha esetleg így érthetőbb miért ez a meg nem értettség személyemtől) az F-650-eshez. Az az au... SU... goddamn truck olyan szinten túlzó jármű, hogy soha nem lehet vele megjelenni (akármilyen nice guy vezeti/vezetné is), azzal csak berobbanni lehet. Túl ormótlan és túl nagy ahhoz, hogy elegáns, vagy éppen sportosan szép legyen. Az amolyan tipikusan minden határt túllépő, irgalmatlan nagy méretű pick-up. Ha helyén kezeled persze remek segítség pl. vontatásban, de pusztán csak "megjelenni" vele valahol a városban, ahhoz túlságosan pöffeszkedő és hatalmaskodó.


Nem éppen ilyenek a fentihez hasonló műanyag Hi-Fi csodák?

Vagy éppen a citromsárga Lunokhod 2?

2014. febr. 24. 13:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!