Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A MYAUDIO 7040 7" tablethez...

A MYAUDIO 7040 7" tablethez jó a MYAUDIO 7" Tablet tok + billentyűzet (MediaMarkt.hu-n megtalálható)? Sehol nem találom az oldalon, hogy milyen készülékhez használható! Tapasztalatot is írhattok!

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2014. febr. 24. 20:47
 1/1 anonim válasza:

Nekem nincs jó tapasztalatom. Sem a Media Markt-al, sem a tablet tokkal.

Tavaly rendeltem és nem volt sehova odaírva, hogy micro usb-s a csatlakozója. Az én tabletem meg mini usb-s. Amikor kiderült elvittem a legközelebbi áruházba. (Persze előbb egyeztettem a vevőszolgálattal..) Ott elég bunkók voltak. Nem tudták kicserélni. Később vettem egy másik tabletet, igaz más márka de micro usb-s. Ezzel meg nem is működik a billentyűzet. Persze addigra már a cseregarancia is lejárt. A fene megette az egészet...

Persze a leírtaknál sokkal bonyolultabb, hosszadalmasabb volt a történet, most nagyon leegyszerűsítettem.

Írtam termékértékelést a webshopba, de természetesen nem tették ki. Pedig kulturáltan fogalmaztam...

2014. ápr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!