Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a laptopomnak?

Mi lehet a baja a laptopomnak?

Figyelt kérdés

Van egy HP 620-as laptopom. Megvan már vagy 3-4 éve, nem egy erőmű de eddig ilyen dolgokat nem csinált mint most. Pl. ha youtube-ról szól valami és új ablakot nyitok a böngészőben megakad a lejátszás. Azért ez nem okozott neki problémát eddig. AutoCAD-ben egy vonalat nem tudok szaggatás-mentesen meghúzni. Tudom nyilván az autocad-hez jóval erősebb gép kéne, de azért nem hiszem, hogy normális, hogy egy 2D-s rajz így kiakasztja.

Másik dolog, hogy egy ideje rohadt hangos tud lenni a hűtő, mint ha maxon pörögne folyamatosan. Pár napja kitisztítottam, meg 2 hete telepítettem újra az oprendszert, de minden ugyanolyan mint előtte.


cpu: Dual Core T4500, 3 giga ram, vga meg valami integrált cucc.



2014. febr. 25. 07:33
 1/3 anonim ***** válasza:
a processzort sem árt néha újrapasztázni, valószínű hogy a kiszáradt paszta miatt rossz a hőátadás
2014. febr. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha megvan 3-4 éve és még sose volt újratelepítve,akkor az valszeg csodákat csinálna vele,
2014. febr. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2 hete telepítettem újra, előtte se volt egy éves a rendszer. sajnos biztos nem az a baj :/

ennek a pasztázásnak utána nézek, köszi :)

2014. febr. 25. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!