Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Most kaptam egy gépet amin a...

Orsay Csilla kérdése:

Most kaptam egy gépet amin a legújabb fajta program van amihez még nem találtak ki hangot (hangrendszert. Mikor fog kijönni (megjelenni)?

Figyelt kérdés
Bocsi hogy ha valamit rosszul írtam le de nem vagyok ebbe szakértő nem ismerem a számítógépeket!

2014. febr. 26. 14:14
 1/6 Tengor ***** válasza:
59%

Mivel pontosan megírtad milyen gépről van szó, illetve a fórumon számtalan segítő dolgozik az adott cégnél, pontosan meg fogják tudni mondani, hogy mikor lesz rá driver.

Nem lett volna egyszerűbb leírni, hogy mi a probléma? Lehet, hogy nyitott kapukat döngetsz és már rég van driver hozzá.

2014. febr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nekem azt mondták hogy még nincsen hozzá "driver". Windows7-es rendszerről van szó.
2014. febr. 26. 19:17
 3/6 Tengor ***** válasza:
Ha eddig nem készült, akkor ezután sem fog.
2014. febr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Miért? Honnan tudod? Amúgy tudsz arról hogy Windows7-es rendszerre lenne "driver"?
2014. febr. 26. 19:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Huuuuhh, ne vedd sértésnek, de inkább vidd el egy hozzáértőhöz. :D

Win7-hez már nem csinálnak nagyon drivereket, mivel már a win8 az aktuális. De ha leírnád, milyen géped van egészen pontosan, tudnánk segíteni.

2014. febr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy milyen gépem van anya azt mondta hogy windows7!:D Többet nem tok
2014. febr. 28. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!