Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol tudom megnezni/leellenoriz...

Skatter kérdése:

Hol tudom megnezni/leellenorizni azt, hogy a laptopom igenybe veszi vagy sem az nvidia videokartyat?

Figyelt kérdés
Feltunt egy ev utan, h a laptopom csak lassul es lassul. Ujratettem a windowsot, letoroltem mindent, mitha uj lenne. De meg mindig nagyon lassu, s ez inkabb jatekok kozben latszik meg. Mikor vettem, megvolt a 230-250fps, most ugyanaz a jatek 60fps-el sem fut. S attol tartok, hogy me, hasznalja a videokartyat, csak azt az Intel HD Graphics-ot.

2014. febr. 26. 21:27
 1/5 kolbászmester válasza:
windows 7: vezérlőpult/rendszer és biztonság/rendszer/eszközkezelő (bal felső sarokban) és ott pedig a videókártyák. Egyébként előfordulhat, hogy elavult az nvidia driver a laptopon, ha azt rendszeresen frissíted rengeteget segít. Az is benne van, hogy a grafikus gyorsító megadta magát, és tényleg a HD Graphics üzemel csak. Amúgy ha megkérdezhetem, milyen gyorsító van a laptopodban?
2014. febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
En megmondanam, csak mit ertesz gyorsito alatt?? Nem ertem annyira ..:/
2014. febr. 26. 22:18
 3/5 A kérdező kommentje:
Nvidia driver nem lehet elavult mivel ma toltottem le az nvidia oldalarol. 525M-es kartya van benne
2014. febr. 26. 22:19
 4/5 kolbászmester válasza:
Laptopokban nem normális grafikus kártya, hanem úgynevezett gyorsító van, (gondolom ezt te is tudod) ami az integrált chip-et gyorsítja fel. Akkor viszont lehet hogy memóriahibás, vagy pedig nagyon le van terhelve.
2014. márc. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kolbászmester válasza:
De rengeteg másféle probléma lehet, azt ajánlom nézesd meg egy szakemberrel.
2014. márc. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!