Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit csináljak (Instagram)?

Mit csináljak (Instagram)?

Figyelt kérdés
Minden tökéletesen működik, kivéve, azt nem tölti be már egy ideje, hogy kik like-oltak és mit. Újratelepítettem a telefonomra már kétszer, de semmi. A képeimnél megnézve egyértelműen látszik, hogy vannak like-ok, tehát értesítéseim azok vannak, de ha odamegyek azt írja ki hogy "There is no activity to show at the moment." Ezerszer újrafrissítem, semmi. Az internettel nincs gond, hiszen minden más működik. Mit csináljak?
2014. febr. 28. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Wp-n nekem is ez a probléma. :( nem értem miért. bocsi az offért
2014. febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Milyen telefonod van, milyen oprendszer? pl. xperia x8, android 2.3? ezeket kene tudni.


tipp: lepj be weben az instagram.com oldalon, nezd meg ott is, van-e valami hibauzenet, vagy minden oke.

2014. márc. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, nekem magától megoldódott.
2014. márc. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!