Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mostanában sokat lehet hallani...

Mostanában sokat lehet hallani a LINUX-rol. Mi a véleményetek, érdemes-e foglalkozni vele?

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Én az análszexről hallok mostanában sokat de még hezitálok.
2014. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mostanában? Én 20 éve sokat hallok róla.


Oszt' mégis mit akarsz foglalkozni vele?

2014. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát nem egy új dolog pedig... max annyiban lett felkapott, amennyire az android miatt hallani róla.

Senki nem használja szinte, egy átlagjúzernek túl bonyolult, mindenki a windowshoz van szokva és ez valószínűleg így is marad egy ideig.

De mit akarsz vele foglalkozni? Felőlem felteheted a gépedre, őszintén szólva nem nagyon érdekel, milyen oprendszert használsz. :D

2014. márc. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
D: Kösz a választ, XP-m van, de nagy a fenyegetőzés Ápr. 8-tol ami a W XP-t illeti.Gondoltam kicsit érdeklődök, számítógép dolgában kb. nullán állok.
2014. márc. 8. 11:26
 5/10 A kérdező kommentje:
Bobtom: ne hezitálj, vágj bele,próbáld ki,talán segítségedre lesz a gőgöd lecsillapításában...
2014. márc. 8. 11:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, de amúgy nem véletlenül nem elterjedt a linux, de tapasztald meg te magad, hogy neked megfelel-e.
2014. márc. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

"egy átlagjúzernek túl bonyolult, mindenki a windowshoz van szokva..."


Na ez akkora baromság, mint ide Lacháza. Egy mezei juzernek csak szokatlan, mert nem ott vannak a dolgok, ahol windowsban megszokta. Ha viszont két percnél tovább használja az ember, akkor mindent megtalál, ami a mindennapos használathoz kell.


Egyálatlán nem bonyolult, csak más - szerintem sok tekintetben jobb, kéynelmesebb, mint a windows.



"...mindenki a windowshoz van szokva és ez valószínűleg így is marad egy ideig."


Ez viszont igaz, mert az emberek lusták és nem nyitottak a váltásra, a jobbra, a másra. Te is megszoktad a windowst, sokszor hívod winfosnak, sokszor anyázol a kisebb-nagyobb hibák miatt, és mégis a lopott, nem jogtiszta szart használod.


A privát véleményem az, hogy mezei juzernek tökmindegy, win vagy linux, ha nulláról kellene megtanulni, egyik sem bonyolultabb a másiknál.


Azonban a linuxban sokkal több van, mint amire az átlag juzernek valaha is szüksége lesz - és ezt a többletet viszont nyilván sokkal nehezebb lesz megismerni, mint a windowsban a vezérlőpultot, ahol minden ott van. Mármint mindaz a kevés, amit a win tud egy linuxhoz képest.

2014. márc. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Te is megszoktad a windowst, sokszor hívod winfosnak"

Ezt meg hol írták?

2014. márc. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#5 köszi!
2014. márc. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is hezitáltam eddig, de most hogy mondjátok, én is belevágok. Mármint az análszexbe.
2014. máj. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!