Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nagyon fontos! Miért kapcsol...

Nagyon fontos! Miért kapcsol ki a laptopom teljesen rendszertelenül? (bővebben)

Figyelt kérdés

Májusban vettem egy Acer laptopot, Windows 7 van rajta, eddig sosem volt vele baj, a napokban viszont észrevettem, hogy ha csak úgy otthagyom (bedugva), egy idő után kikapcsol. Kísérletezgettem, hogy csak ültem mellette, és figyeltem, mennyi idő után kapcsol ki, semmi rendszer nincsen benne, minden figyelmeztetés nélkül elsötétül a kép, és kikapcsol. NEM alvó állapotba teszi magát.

Mikor bekapcsolom, kiírja, hogy helytelenül lett leállítva a gép, letilt minden plug-int, meg ilyenek.


NAGYON fontos lenne megtudnom, mitől van ez. Kérlek, segítsetek!


2009. dec. 14. 18:00
 1/4 anonim válasza:

Hello, nem vagyok informatikus, ezt így előre! :)

De nem lehet, hogy azért kapcsol ki, mert valamelyik alkatrész túlmelegszik?

Az én asztali gépem akkor játszotta ezt, mielőtt meghalt a tápegység.

2009. dec. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 issti ***** válasza:
Szinte biztos, hogy túlmelegszik. Az Acer hajlamos rá. Ha a kikapcsolás után azonnal nem engedi bekapcsolni, akkor tuti. Ha nem teljesen sík, kemény felületen használod, akkor alul nincs elég hely a levegőnek. Még terítő se legyen alatta. Ha így is túlmelegszik, lehet kapni laptop alá ventillátoros tartót már 10 ezer alatt is.
2009. dec. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az enyém is acer, és ezt játszotta egy jó ideig... aztán rájöttem h kitámasztom 1 könyvvel a hátsó részét, így az feljebb kerül és a szellőzője kap levegőt :) meg persze rendszeresen ki kell portalanitani!
2009. dec. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elég valószínű, hogy igazatok van, mert mindig az ágyra teszem, nem kap levegőt az alja. Köszönöm még egyszer, már nagyon idegesített. x]
2009. dec. 14. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!