Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ti tabletet számítógépes...

Ti tabletet számítógépes szaküzletben (iPon, MediaMarkt, Euronics. Stb) vennétek vagy mobilszolgáltatónál?

Figyelt kérdés
Gondolom az a különbség, hogyha szaküzletben veszem, akkor nincs benne SIM kártya, tehát felteszem ugyanúgy fogom tudni használni, mint a mobilszolgáltatónál vásároltat, kivéve, hogy nem lesz mobilnetem, csak WiFi-m. De mobilszolgáltatónál visznt drágább több 10-ezer forinttal. Ti hol vettétek/vennétek?

2014. márc. 15. 10:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

T-Home-nál vettem az enyémet, és nincs benne SIM kártya, csak wifi-s változat.


Egyébként ott venném, ahol olcsóbb.

Mobilszolgáltatónál valószínűleg maga a készülék olcsóbb, viszont mellette elő kell fizetni valamilyen csomagra. Nekem is ez volt a helyzet, de mivel alapból előfizettem volna, így olyan, mintha egy 20-assal olcsóbban vettem volna a tabletet.


Viszont te azt írod, hogy még drágább is a mobilszolgáltatónál, így felejtsd el. Az egyetlen előnye tényleg csak az lett volna, hogy olcsóbb, de ha még drágább is, akkor miért vennéd ott?

Szaküzletben is ugyanúgy lehet kapni 3G-s (vagy ha tud akkor 4G-s) tabletet, ha meg kell rá mobilnet arra elő tudsz fizetni ugyanúgy.

2014. márc. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Csak mobilneteset érdemes venni. Ha nem akarsz hűséget aláírni, akkor független boltban (apple, speedshop stb); ha jó hűségel is, akkor szolgáltatónál. (De akkor rossz esetben sim lockos lesz, nem tudsz vele szolgáltatót váltani.)
2014. márc. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Miért? Mobilomon van mobilnet, és meg tudom a mobil wifijével osztani, így tudom tableten használni a mobilnetemet.
2014. márc. 15. 13:33
 4/15 A kérdező kommentje:
Egyébként meg PDF-ekről tanulnék főleg. Ha mégis kell net: suliban van wifi, albérletben van wifi, otthon van wifi. :D Szóval... :D
2014. márc. 15. 14:29
 5/15 anonim ***** válasza:

ma 11:02

Milyen tabletet árul a T amiben nincs gsm modul?

2014. márc. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Szóval most így gondolod. Aztán utazol valahová busszal/vonattal és de jó lenne internet... Mész nyáron nyaralni, internet sehol... Kellene a térkép erdőben, autóban, nézheted a mobilos kistérképet... De te tudod.
2014. márc. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De pont ezt mondom, hogy mikor adódik egy olyan alkalom, hogy pl buszon/vonaton netezek (nem szoktam telefonon se, csak zenét hallgatni..), akkor max kivételesen a mobilnetet megosztom. Meg ha veszek egy táblagépet, amúgy sem lesz után meg havi több ezer forintom internetre, mikor van a telefonomon, amit meg is tudok osztani. Felesleges új csomagot kötni.
2014. márc. 15. 16:13
 8/15 A kérdező kommentje:
Nyaralásra meg viszek laptopot, ahhoz van USB-s mobilnetem. :D
2014. márc. 15. 16:14
 9/15 anonim válasza:
Persze, akkor vedd a wifiset. (De akkor meg minek?!)
2014. márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mit minek? Mert a tablet csak facebookozásra jó? Mondom, a legtöbb helyen, ahol járni/lenni szoktam van wifi. Nekem főleg PDF-ről tanulni kell, mert könnyebb egy 350 g-os tabletet cipelni, mint a több kilós Sobotta anatómia atlaszt, egyszerűbb tabletre tenni a kémia előadásokat, mint kinyomtatni, és más könyveket is könnyebb így tárolni..
2014. márc. 15. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!