Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy laptopom előtelepített...

Tomass kérdése:

Van egy laptopom előtelepített windows 8 oprendszerrel de nem a legjobb nem kompatibilis sok mindennel stb. vki segítene?

Figyelt kérdés

Egyszer újraakartam telepíteni win7-el de elromlott a gép ezt írta preparing to automatic repair. Aztán mivel garanciás volt megcsinálták így visszakapta a win8-at. A baj az hogy megint előjöttek a hibái. Vki nem tudna segíteni h h

Amúgy egy samsung NP300E5C típusú laptopról van szó



2014. márc. 16. 11:02
 1/3 anonim válasza:

Ha ezt a win adta ki, akkor annyi a dolgod hogy beszerzel egy win7 telepítő CD-t, azon belül leformázod az összes meghajtót (ez VÉGLEG eltávolítja az összes adatot) majd rárakod a win7-et. Ha még egyszer előjön a hiba, akkor az indítási fájlok sérültek vagy a leállításkor, vagy egy vírus károsíthatta azokat (akár hordozható adathordozóról).

(Bár ha vírus akkor ugye a formázás megoldotta volna a problémát).


Ha valamiféle DOS szerű üzenetet kaptál, akkor lehet hogy a BIOS-nak van valami baja, azt nézesd meg...


Remélem segített.

2014. márc. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem segít :) De azt h érted h a win adta ki??
2014. márc. 16. 11:13
 3/3 A kérdező kommentje:
Amit még elfelejtettem azt h azt mondták a samsungban h megsérült vmi ez a baj :S
2014. márc. 16. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!