Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Számitógép tápegység kérdés!...

Számitógép tápegység kérdés! Melyiket mivel?

Figyelt kérdés

Normál számitógép tápegységet szeretnék használni, de nem számitógépbe! Ha jól tudom valamelyik két kivezetést kell összeérinteni, és akor pörög fel! Régebbi tipusúm van, tehát 20 tűs, nincs rajta ATX csati sem!

Melyik két pont ez? Mert ATX tápoknál a zöld+feketére pörög fel, ezt már tapasztaltam is!


2009. dec. 15. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

A régebbi AT-s tápoknál nincs ilyen készenléti állapot és bekapcsoló. Ezeknél közvetlenül a 230V-ot kell kapcsolni, úgyhogy csak óvatosan vele!

Amúgy a 12V csak papíron 12V terheletlenül olyan 11V közül van ami terheléskor még tovább csökken, mivel ezek a tápok a +5V-ot tartják stabilan, a többi feszültség nem stabil.

2009. dec. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ok! de akkor mért van az hogy rákötöm a tápkábelt, és nem pörög fel rögtön a táp
2009. dec. 15. 21:27
 3/3 anonim válasza:
Én jártam úgy hogy a 230-at kapcsoltam a tápon és úgy meg*bas*zott hogy még szikrázott is.
2010. jún. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!