Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan telepítsem ujra a...

Guardian of hell kérdése:

Hogyan telepítsem ujra a noutbook-ot ha nincs rajta DVD olvasó?

Figyelt kérdés
A tesómnak hozott apám egy noutbook-ot Finországól amin nincs DVD olvasó hogy telepítsem ujra flasről be se olvassa a Windowst már egyszer ujra telepítettem belülről de az azelőtti Windost nem tudtam kitörölni mit tegyek ?

2014. márc. 17. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van USB, akkor külső DVD, vagy boot-pendrive.
2014. márc. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress rá a Windows USB installer vagy a WinToFlash programokra. A Windows típusától függően válasz ki, melyiket kell letöltened (XP, 7, 8) Keress egy min. 4 GB-os adathordozót, az adott programmal vidd rá a Windowsot, és akkor tudsz bootolni vele.
2014. márc. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tengor ***** válasza:
Vidd szakemberhez! Ember, írni nem tudsz, akkor hogy akarnál operációs rendszert újra telepíteni?
2014. márc. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ó a hejes irás miat bocs csak urán vagyok es meg nem nagyon tudok magyarul
2014. márc. 17. 11:19
 5/5 A kérdező kommentje:

"ukrán" A hejeirásmiat bocs mert ukrajnában élek Kárpátalján és még nem gyakoroltam be a magyart. ÉS a falunk környékén ojan szakemberek vannak hogy elvittaem hozzá a gépemet csak egy rohat tápegységet kellet volna kicserélni ere az egész alaplapot kicserélte 2500 grivenyért és még nem is ment.

És kösz szépen a gyors válaszokat;) Спасибо вам;)

2014. márc. 17. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!