Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan állitsam be a Gitár...

Hogyan állitsam be a Gitár erősitőn lévő potmeter-eket hogy Rock hangzást érjek el?

Figyelt kérdés

torzító be van kapcsolva de valahogy túl torz elveszik a varázsa öteltek jöhetnek töltök fel képet

A gitáron a kapcsoló a mély felé van húzva.

erősítő:

[link]

Gitár:

[link]



2014. márc. 17. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy az EQ-t hogy állítsd, arról távolról semmit nem lehet mondani.

Ha meg túl tort vegyél vissza a torzításból...

2014. márc. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mi neked a Rock hangzás?

A képen nem sokat látni a gitárod kapcsolóállásából mert teljesen sötét és életlen, de feltételezem, hogy a nyak pickup állásra értetted.

Szerintem inkább a hídi pickupot kéne használni... de persze ez is ízlés dolga, meg hogy valójában milyen hangzást szeretnél.

2014. márc. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hídi pickuppal tényleg jobb :)

próbálgattam tekerni az EQ-t de inkább hagytam ahogy a képen van sokkal jobb

2014. márc. 17. 16:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Általános módszer, hogy az ember mindent beállít 12 órára, aztán onnan lehet finomítani.
2014. márc. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
holnap megpróbálom de ma már nemverem fel vele a szomszédokat :D
2014. márc. 17. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!