Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feltölteni...

Hogyan lehet feltölteni fájlokat online? (pl. képeket, word dokumentumot stb) nagyon megköszönném segítségeteket (többi lent)

Figyelt kérdés
próbáltam Word online-al, sikerült is feltöltenem, de nem tudom elküldeni facebookon. nekem az lenne a fontos, hogy fb-n küldjem el. ha tudtok valami megoldást, válaszoljato, légyszi :) :3

#fájl #online #Facebook #feltöltés #szépenkérleksegítsetek
2014. márc. 17. 15:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért pont fb-n keresztül akarod elküldeni? Vannak erre specializált oldalak, meg már email-ben is tudsz óriásmellékletet küldeni.
2014. márc. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
tudom. viszont nincs meg az e-mailje annak a személynek, akinek el szeretném küldeni. írtam neki facebookon, h adja le az e-mail címét, de nincs fenn fb-n. és még ma el kellene küldjem..
2014. márc. 17. 15:34
 3/13 A kérdező kommentje:
kérlekkérlekkérlek
2014. márc. 17. 15:40
 4/13 anonim ***** válasza:
Sehogy máshogy nem éred el az embert? Telefonon pl?
2014. márc. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
sajna nem. de mindegy. én írtam neki üzenetet, ha leadja az e-mailjét, elküldöm; ha nem, nem. végül is...neki fontos. de azért én szeretnék segíteni neki, és ha véletlenül valakinek eszébe jut valami jó, annak örülnék. :)
2014. márc. 17. 15:45
 6/13 A kérdező kommentje:
amúgy, ha meglenne a moilszámja, eszembe jutott volna felhívni :))
2014. márc. 17. 15:46
 7/13 anonim ***** válasza:
Azt még megteheted, hogy egy fájlküldő oldalon elküldöd magadnak a fájlt, és a kapott linket elködöd neki fb-n, így akkor is le tudja majd tölteni, ha te nem feltétlenül vagy gépközelben.
2014. márc. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
fájlküldő oldal? mint pl?
2014. márc. 17. 15:54
 9/13 A kérdező kommentje:
próbáltam a wordonline-os linket, de nem nyitja meg, ha másnak küldöm.
2014. márc. 17. 15:54
 10/13 A kérdező kommentje:
?
2014. márc. 17. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!